Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı Başvurular Sona Eriyor

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı Gerçekleştirecek. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 adet memur alımı başvuruları sona eriyor.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı Başvurular Sona Eriyor

T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinni memur ihtiyacını karşılamak üzere 204 Psikolog, 57 Sosyal Çalışmacı ve 3 adet Veteriner Hekim olmak üzere toplam 264 adet memur alımı başvurular sona eriyor. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 adet memur alımı başvuruları 04 Ocak 2017 tarihi sona eriyor. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başvurular : 

a) Adaylarda aranacak şartlar:

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

- Psikolog kadrosuna başvuracak adaylar için psikoloji lisans, sosyal çalışmacı kadrosuna başvuracak adaylar için sosyal hizmetler lisans, veteriner hekim kadrosuna başvuracak adaylar için veteriner hekimliği lisans programlarından mezun olmak.

- Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,

- Adalet Bakanlığı Memur, Sınav-Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 6-18/c maddesinde bulunan şartları taşıdığını belgeleyen, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu, (sağlık kurulu raporu başvuru aşamasında gerekli olmayıp, sözlü sınav sonucu başarılı olarak atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir). 

Başvuru Şekli: 

Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde başlayıp 04 Ocak 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar herhangi bir Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri, şeflikleri ve bürolarına şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

Başvuruda adaylardan istenecek belgeler:

- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numarası bulunan resimli kimlik belgesi (nüfus cüzdanı veya pasaport) fotokopisi,

- Başvuru Formu (ek-2),

- Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (4 adet hazırlanacak ve ilgili aday tarafından imzalanıp onaylayan kısmı boş bırakılacaktır) (ek-3),

- Öğrenim durumlarını gösteren belgenin noter onaylı sureti ya da ilgili kurumunca (üniversite veya fakülte yetkilisi, adliye yazı işleri müdürü vb.) verilen onaylı örneği (adaylar başvuru sırasında öğrenim durumlarını gösteren belgenin aslını ibraz etmeleri halinde başvuruyu kabul eden memur tarafından da onaylanabilecektir),

- Merkezî sınav sonuç belgesinin (KPSS) çıktısı,

- Halen, kamu kurumlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak görevine devam edenlerin bağlı bulundukları kurumdan alacakları hizmet belgesi,

- Vesikalık fotoğraf bulunan özgeçmiş.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı 264 Memur Alımı Memur Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırıkkale Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı
Kırıkkale Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı
Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alımı
Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alımı