Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Memur Alımı Düzeltme Duyurusu

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı memur alımında düzeltme duyurusu yayınladı.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Memur Alımı Düzeltme Duyurusu

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından yapılacak olan uzman yardımcısı alımı hakkında düzeltme duyurusu yayınlandı. Devlet Personel Başkanlığının yayınladığı düzeltme duyurusuna göre Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar  Uzman Yardımcılığı giriş sınavı için başvurular 03 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 23 Ocak 2017 tarihi şeklinde düzeltilmiştir. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurtdışı Türkler Ve Akraba Topluluklar Başkanlığından: 

YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLAR UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI DUYURUSUNDA DÜZELTME 

31/12/2016 tarihli ve 29935 sayılı Resmi Gazete ile 31/12/2016 tarihli Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığınca yayımlanan Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı duyurusunda Başvuru Tarihleri, Şekli ve İstenilen Belgeler başlığının 1 inci maddesinde yer alan “Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Uzman Yardımcılığı giriş sınavı için başvurular 03 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 20 Ocak 2017 tarihi mesai saati bitimine (saat 18.00) kadar yapılabilecektir.” ifadesi “Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Uzman Yardımcılığı giriş sınavı için başvurular 03 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 23 Ocak 2017 tarihi mesai saati bitimine (saat 18.00) kadar yapılabilecektir.” şeklinde düzeltilmiştir.

İlanen duyurulur.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 31 Aralık 2016 tarihi yapmış olduğu duyurusuna ulaşabilmek için Buraya Tıklayınız.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Memur Alımı Memur Alımı Uzman Yardımcısı Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı