Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek. Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere 50 adet memur alımı gerçekleştirecek.

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere toplam 50 adet sanayi uzman yardımcısı alımı başvuruları sona eriyor. Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sanayi uzman yardımcısı alımı başvuruları 06 Ocak 2017 tarihi sona eriyor. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyebilirsiniz.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI: 

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,  

2) Üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren ve yukarıdaki tabloda bölümleri belirtilen ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak,

3) ÖSYM tarafından (A) grubu kadrolar için 04-05 Temmuz 2015 veya 22-29 Temmuz 2016 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından yukarıdaki tabloda bölümü karşısında yer alan puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,  

4) 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak (1 Ocak 1981 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olanlar). 

 BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI VE DİĞER HUSUSLAR: 

  1) Başvurular, 06.01.2017 günü saat 23.59’a kadar Bakanlık internet sitesinde (www.sanayi.gov.tr) yayımlanan “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini (eğitimini yurtdışında tamamlamış olanların ayrıca diploma denklik belgesini) elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur.              

2) Bakanlık internet sitesinde (www.sanayi.gov.tr) yayımlanan “Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup, ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile Bakanlığa elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.  

3) Giriş sınavını kazananlardan başvuru belgelerinde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bu kişiler hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulur. Ayrıca, bu şekilde Bakanlığı yanıltanlar kamu görevlisi ise durumları çalıştıkları kurumlarına bildirilir.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alımı Memur Alımı 50 Memur Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500 İtfaiye Eri Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500 İtfaiye Eri Alımı