Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Mersin Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli sanatçı alımı gerçekleştirecek.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Mersin Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 (bir) adet sözleşmeli Sanatsal Yardımcı Eleman alımı gerçekleştirecek. Sizde Mersin Devlet Opera ve Balesi bünyesine Sanatsal Yardımcı Eleman olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır

2- Yüksekokul mezunu olması,

3- Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranır. 

Sanatsal Yardımcı Eleman Sözleşmesine bağlı olarak çalıştırılacak kişiler; Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı Başkanlığında, Genel Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise, Müdür veya Müdür Yardımcısının Başkanlığında ve Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak belirlenir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 02 Şubat 2017 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe;

1- Diploma Örneği,

2- 2 Adet Fotoğraf,

3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir.

Adres: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN 

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı 2017 Sözleşmeli Personel Alımı Sözleşmeli Sanatçı Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı
Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı
Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!
Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!