EGM 1000 Komiser Yardımcısı Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 1000 Komiser yardımcısı alımı yapacak. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan bin komiser yardımcısı alımı ilanına dair bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.
Bu haber 2017-01-21 17:49:50 'te eklenmiştir.

EGM tarafından yapılan açıklamaya göre,  1000 komiser yardımcısı alınacak. Komiser yardımcısı için kimler başvuruda bulunabilir?  Bayan adaylar Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan bir komiser yardımcısı alım ilanına başvuruda bulunabilecekler mi? işte merak edilen EGM   komiser yardımcısı alımı için bilinmeyenler.

2017 yılının ilk günlerinde birçok kamu kurum ve kuruluşları kendi bünyelerinde istihdam edilmek üzere alımları gerçekleştirmekte. Türk Silahlı Kuvvetleri, Bakanlıklar ve özel kurumlardan sonra en son olarak Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere Komiser yardımcısı alımları gerçekleştirecek. Emniyet Genel Müdürlüğü 1000 komiser yardımcısı alımı için 50 bayan aday ve 950 erkek aday alımı yapacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan Komiser yardımcısı alımları için ön başvurular ise 8-15 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu alımlara başvuru da bulunacak olan adaylar Personel Bilgi Sistemi(PBS) sitesinden alım ilanına ulaşabilirler. EGM Komiser yardımcısı alımı için sınav tarihi ve sınav yerleri şu an için açıklanmadı.

Emniyet Mensubu Adaylar İçin Gereken Şartlar Şunlar;

-Başvuruda bulunacak olan adayların başvuru tarihinden itibaren en az meslekte iki yılını doldurmuş olması gerekli

- son değerlendirilen 2 performans değerinin iyi veya çok iyi olması

- kısa süreli durumda son iki yıl içinde cezası ve meslek  durdurma ceza almamış olmak

- Adayın kendisine ceza getirecek herhangi bir suçtan dolayı adli veya idari soruşturma almaması olmak

 

- Emniyet Genel Müdürlüğü komiser yardımcısı alımı için diğer merak edilen ve genel şartların tam metni için www.pa.edu.tr linkine tıklayarak kontrol edebilirsiniz

ETİKETLER : EGM 1000 Komiser Yardımcısı Alınacak 1000 Komiser Yardımcısı Alacak Komiser Yardımcısı Alınacak
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kamu haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.