Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli Alımı Başvurusu Başladı

Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli Alımı Gerçekleştirecek. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 25 adet Hizmetli alımı gerçekleştirecek.
Bu haber 2017-01-23 10:49:25 'te eklenmiştir.

İçişileri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplam 25 adet  Kadrolu Hizmetli alımı başvurusu başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolu hizmetli alımı başvuruları 23 Ocak 2017 ile 27 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR 

Başvuruda bulunacak adayların Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde belirlenen aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir:

a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

b. Atanmak istediği unvanla ilgili olarak EK-1 de belirtilen öğrenim şartı ve diğer nitelikleri taşımak,

c. Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak, (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)

d. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)

e. Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak.

 BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ: 

Adaylar yapılacak olan sözlü ve/veya uygulamalı sınava katılmak amacıyla;

a) Kimlik belgesi,

b) Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,

c) İstenilen eğitim durumuna ait diploma/mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti (diploma/mezun

iyet belgesinin aslının ibraz edilmesi durumunda, fotokopisi onaylandıktan sonra iade edilecektir. Diploma ve mezuniyet belgesi haricindeki belgeler kabul edilmeyecektir.)

d) KPSS Sonuç belgesinin aslı ya da internet çıktısının örneği ile birlikte bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır.

Başvurular 23/01/2017 – 27/01/2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

ETİKETLER : Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu Hizmetli Alımı Kadrolu Hizmetli Alımı Hizmetli Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Fatma
Fatma 2017-01-24 17:53:51
Merhaba ben Lise Mezunuyum Alanya dayim Ama Alanya da olur inşallah artık tayınım nereye çikarsa Bayan Polisi Özel Harekat Polisi galiba ama Bayan Polisi inşallah olur Saygılarımla.
Fatma
Fatma 2017-01-24 17:50:33
Merhaba ben Lise Mezunuyum Bayan Polisi Çalişmak istiyorum Bayan Polisi olarak Özel Harekat Bayan Polisi
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Personel Alımı haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.