Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Gerçekleştirecek. Dumlupınar Üniversitesi bünyesinin öğretim üyesi ihtiyacını karşılamak üzere 35 adet öğretim üyesi alımı gerçekleştirecek.

Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Dumlupınar Üniversitesi bünyesinin öğretim üyesi ihtiyacını karşılamak üzere toplam 35 adet öğretim üyesi alımı gerçekleştirecek. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" ile "Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler)" uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. Öğretim Üyeliğine müracaat eden adayların, ilanda açıklama olarak belirtilen şartları sağlamaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. Öğretim Üyesi Kadrolarına müracaat edecek adaylar, http://pdb.dpu.edu.tr/ adresinde yer alan dilekçe ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, ilanın gazetede yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklardır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Dumlupınar Üniversitesi 35 Öğretim Üyesi Alımı 35 Öğretim Üyesi Alımı Öğretim Üyesi Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 Bin 681 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 Bin 681 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Söğüt Belediyesi Memur Alımı
Söğüt Belediyesi Memur Alımı