PTT 2 bin 500 Personel Alımı Ne Zaman Başlıyor?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, beklenen PTT personel alımına dair bilgiler de bulundu. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

PTT 2 bin 500 Personel Alımı Ne Zaman Başlıyor?

Her yıl bünyesindeki personel istihdamını yükselterek devam eden PTT Genel Müdürlüğü, 2017 yılında bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak adına alımlar yapacak. Peki PTT ne kadar personel alımı gerçekleştirecek? Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT personel alımı için sayı verdi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT tarafından açık olan birimler için 2 bin 500 personel alınacak açıklaması yaptı.

PTT personel alımına dair detaylar belli olmaya başlıyor. Uzun zamandır PTT tarafından açıklanacak olan personel haberini bekleyen vatandaşlar için beklenen açıklama Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından verildi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan, gişe görevlisi, büro görevlisi, PTT dağıtıcıları olmak üzere ilk alınması planlanan 500 kişinin İstanbul ile başlayacağını söyledi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yıl içinde de PTT de istihdam edilmek için açık olan bu kadrolara alınacak olan personeller ile birlikte 2 bin 500 sayısını tamamlayacağız dedi. PTT 2 bin 500 personel alımlarının ilk bölümünün ise bu hafta içerinde olacağı konuşuluyor.

PTT 2 bin 500 Personel Alımı Personel Alımı PTT Personel Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 Bin 681 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 Bin 681 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Söğüt Belediyesi Memur Alımı
Söğüt Belediyesi Memur Alımı