Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı Şartlarında Değişiklik Yaptı

Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek. Milli Savunma Bakanlığı 2 Farklı İlan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek. Milli Savunma Bakanlığı bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere 8 AB Uzman Yardımcısı ve 7 Milli Savunma Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirecek.
Bu haber 2017-02-12 17:05:10 'te eklenmiştir.

Devlet Personel Başaknlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Milli Savunma Bakanlığı 8 AB Uzman Yardımcısı ve 7 Milli Savunma Uzman Yardımcısı alımı şartlarında değişiklik yaptı. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI

AB UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI DUYURUSU

DÜZELTME İLANI

02.02.2017 tarih ve 29967 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan AB Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Duyurusu’nun 3/ç maddesi; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 04-05 Temmuz 2015 veya 22-29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre tabloda belirtilen puan türlerinin herhangi birinden 70 ve daha üzeri puan almış olmak, olarak değiştirilmiştir. 

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI

MİLLÎ SAVUNMA UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI DUYURUSU

DÜZELTME İLANI

02.02.2017 tarih ve 29967 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Millî Savunma Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Duyurusu’nun 3/ç maddesi; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 04-05 Temmuz 2015 veya 22-29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre tabloda belirtilen puan türlerinin herhangi birinden 70 ve daha üzeri puan almış olmak, olarak değiştirilmiştir. 

İlanın Tüm Detaylarına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız.

ETİKETLER : Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı Memur Alımı AB Uzman Yardımcısı Alımı Milli Savunma Uzman Yardımcısı Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Memur Alımı haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.