Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı

Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Bolu İl Özel İdaresi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı

Bolu İl Özel İdaresi yaptığı duyurusunda sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Bolu İl Özel İdaresi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 3 İnşaat Mühendisi, 1 Harita Mühendisi, 1 Orman Mühendisi, 1 Elektrik Mühendisi, 1 Ziraat Mühendisi, 1 Şehir ve Bölge Planlama, 5 İnşaat Teknikeri, 2 Makine Teknikeri, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Oto Elektrik Teknikeri ve 1 Bilgisayar Programcısı olmak üzere toplam 18 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI:

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak. 2) Üniversitelerin "ÜNVANI İLE İLGİLİ" bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak, 3) 2016 yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS -B grubu KPSSP3 puan türünden en az 50 (Elli) puan almış olmak, 4) Mühendis, Tekniker ve Bilgisayar Programcılığı alımları için; Mühendis alımları: Lisans seviyesinde ilgili fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. Tekniker ve Bilgisayar Programcısı alımları: Önlisans seviyesinde ilgili yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak. 5) Adaylar tek unvan için müracaat hakkına sahiptirler, 6) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 7) Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, 8) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak. 9) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, (...)(1) zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak, 10) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırma yapılacak olup, güvenlik araştırması sonucu olumlu çıkmayan aday sözleşmeli personel olarak ataması yapılmayacaktır. 11) İlimizde, şantiye ve her türlü arazi şartlarında çalışmayı ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 5. maddesinde "İl Özel İdaresinin görev alanı İl sınırını kapsar" hükmüne istinaden İlimize bağlı 8 ilçenin herhangi birinde İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmek, 12) Son 3 aydır Bolu'da ikamet ediyor olmak, Bunu Nüfus Müdürlüğünden alacağı yazıyla belgelendirmek.

BAŞVURU ŞEKLİ:

1) Adayların 01/03/2017 - 10/03/2017 tarihleri mesai saatleri içerisinde Bolu İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden temin edecekleri iş talep formu, KPSSP3 sonuç belgesi fotokopisi, diploma fotokopisi, son altı ay içinde çekilmiş olan iki adet fotoğraf, yerleşim yeri belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi (T.C. Vatandaşlık No'su olan), kısa özgeçmişini anlatan belge ile birlikte II Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) 2) İş Talep Formunu eksik dolduran yada eksik belge ile müracaat edenlerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı 2017 Sözleşmeli Personel Alımı 18 Sözleşmeli Personel Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 Bin 681 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 6 Bin 681 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Söğüt Belediyesi Memur Alımı
Söğüt Belediyesi Memur Alımı