Filyos Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Filyos Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Filyos Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 (bir) adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.
Bu haber 2017-02-13 18:14:55 'te eklenmiştir.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Filyos Belediye Başkanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 (bir) adet İnşaat Mühendisi alımı gerçekleştirecek. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZONGULDAK İLİ ÇAYCUMA İLÇESİ

FİLYOS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

16 Nisan 2014 tarih ve 28974 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Başbakanlığın 2014/4 sayılı Genelgesi.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda; sınıfı, unvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu, iş deneyim süreleri belirtilen 1 adet Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır.  

Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak iddia edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. 

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak,

2- Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,

3- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma. Devlet sırlarını açığa verme, suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

4- Çaycuma İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (İlan tarihi itibari ile yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacaktır.)

5- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,

6- Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli olmak,

7- Adayların en az 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümü fakültelerinden birini bitirmiş olmak,

8-Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak. 

BAŞVURU SÜRESİ VE YERİ

Başvurular 13/02/2017 Pazartesi günü saat 08.30 ile 15/02/2017 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar Filyos Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır. (Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta ve elektronik posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

ETİKETLER : Filyos Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2017 Sözleşmeli Personel Alımı 2017 Sözleşmeli Personel Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sözleşmeli Personel Alımı haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.