Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1100 Personel Alımı Yapacak

2017 yılı içerisinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı Toplam 1100 personel alımı yapmayı hedefliyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel alım sayısı belirlendi. Orman Su İşleri personel alımı ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.
Bu haber 2017-02-14 18:21:03 'te eklenmiştir.

2017 yılı içerisinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı toplamda 1100 personel alımı yapacağını verilerle belirledi. Her yıl düzenli olarak yayınlanan performans programına göre Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2017 yılı içerisinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Toplam 1100 personel alımları gerçekleştirecek. Açıklanan 2017 performans programı ile birlikte 2017 yılında hedeflenen maliye programı bilgilerine göre,  alınacak olan personeller de oldukça önemli bilgiler verildi.

Açıklanan 2017 performans program verilerine bakıldığında 2017 yılı içerisinde Orman ve Su İşleri bakanlığınca 1100 personel alımı yapılacağı görünüyor. Bununla beraber programda alınacak olan 1100 personel için farklı kadrolarda alımlar gerçekleştirilecek. Devlet Personel Başkanlığı ve Maliye Bakanlığı tarafından henüz 2017 yılının kadro dağılımı açıklanmaz iken bu konuda net bir bilgi bulunmuyor. Ancak program verilerini  kontrol edildiğinde Orman ve Su İşleri Bakanlığının bin 100 memur alımı yapacağım muhtemel olarak görülmekte.

 

2017 yılı için açıklanan performansı program tablosunda ayrıca Orman ve Su İşleri Bakanlığının mevcut personel sayısını da belirttiği gözleniyor. Orman Su İşleri Bakanlığı’nda 4 bin 908 Personelin bulunduğu, açıklanan bu sayının içerisinde toplamda 3 bin 164’ün memur kadrosunu oluştururken geri kalan kadronun ise 1571  kadrolu işçi, 139 kişi 4-C statüsünde geçici personel olarak çalışıyor. Çalışanlardan Son 31 kişi sözleşmeli ve 3 Bilişim personeli hizmet vermektedir.  Açıkladığımız Bu sayılara özellikle Orman Genel Müdürlüğü ve Devlet Su İşleri personelinde çalışan sayıları beklemediğimiz  bilginize sunarız.

ETİKETLER : Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Alımı Personel Alımı 1100 Personel Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kamu haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.