Bakan Müjdeledi 2 Bin 500 Personel Alımı Talebi Başbakanlığa İletildi

Bünyesindeki personel istihdamına karşılamak adına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik açıklamalarda bulundu. İşte Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından yapılan açıklamalar...

Bakan Müjdeledi 2 Bin 500 Personel Alımı Talebi Başbakanlığa İletildi

Son günlerde kamu ve kuruluşlara personel alımları devam ediyor. Özellikle İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'ndan sonra en son olarak da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı da bünyesindeki personel açığını kapatmak adına alımlar gerçekleştirecek. Bu alımlar ile ilgili Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik 2500 personel alımı için Başkanlığa gerekli iletilerin yapıldığını duyurdu.

Her yıl olduğu gibi 2017 yılı içerisinde de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı birçok açık pozisyon için personel alımları gerçekleştirecek. Uzun zamandır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Hangi pozisyonları alımların yapılacağı merak içinde beklemekteydi. Bakan Faruk Çelik, 2500 personel için kendilerinin Bu konuda ısrarcı olduğu açıklamasını yaptı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in yapmış olduğu 2500 kişilik kontenjan açıklamasına dair yeni yapılan açıklamalar geldikçe sizlere bu konu hakkında geniş bilgi vereceğiz.

 

Gıda, tarım ve hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından açıklanan 2500 kişilik personel alımı için yapılan ilanın başkanlığa iletilmesini den sonra tüm adaylar yeni yapılacak olan açıklamaları beklemeye başladı. Açıklanan ilanın Başkanlığa iletilmesinin ardından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2500 personel alması beklenmekte.

2 Bin 500 Personel Alımı Personel Alımı 2 Bin 500 Personel Alımı Talebi Başbakanlığa İletildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı