TCDD Memur Alımı Yapacak mı? TCDD Personel Alım İlanı Yayımladı mı?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları personel alımı yapacak mı? Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları işçi alımı ilanı yayımladı mı? TCDD personel alımına dair bilgileri ilanımız da bulabilirsiniz.

TCDD Memur Alımı Yapacak mı? TCDD Personel Alım İlanı Yayımladı mı?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları personel alımı yapacak mı? Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları işçi alımı ilanı yayımladı mı? TCDD  personel alımına dair bilgileri ilanımız da bulabilirsiniz.
 
Her yıl düzenli olarak bünyesindeki personel istihdamını karşılamak adına alanları gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, 2017 yılında istihdam sağlamak adına açık pozisyonlar için sözleşmeli ya da kadrolu personel alımı yapacak mı? İşte bu soruların cevapları…
 
Türkiye'de 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanılan darbe girişiminden sonra başlatılan kamu kurum ve kuruluşlarda ki  tasfiyeler büyük bir hızla devam ediyor. Darbe girişiminin bir numaralı ismi  fethullahçı terör örgütünün özellikle son 30 yıl içerisinde Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkma girişimleri için kamu ve kuruluşlara yerleştirmiş olduğu personel ve memurlar büyük bir titizlikle kontrol edilerek görevlerine son verilmelere ise devam edilmekte. 
 
Gerçekleştirilen bu işlerden uzaklaştırmalar ve OHAL kararları ile yürürlüğe konulan yeni personel alım ilanları ile birlikte birçok Bakanlıklar ve Kurumlar fethullahçı terör örgütü mensupları tarafından boşaltılan boş kadrolara atanmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Adalet  Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı gibi birçok bakanlıklar Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilanla birlikte bünyelerindeki personel açığını kapatmak adına bir çok pozisyona alımlar yapmaya başladı.
 
Tüm kurumlar alımlara devam ederken adaylar özellikle Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından personel alım ilanlarının yayınlanmasını Bekle bekle. Peki Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları personel alımı yapacak mı? Son zamanlarda özellikle eski hükümlü işçi alım ilanları yayınlanmaya başlayan TCDD, şu ana kadar resmi olarak sözleşmeli ya da kadrolu personel alımına dair herhangi bir ilan yayımlaması yapmadı. TCDD son olarak Erzincan 4. İşletme Müdürlüğü için eski hükümlü işçi alımı yapılacağını duyurmuştu.
 
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından kendi bünyesine ne zaman hangi pozisyonlar için personel alımları yapılacağı hakkında yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları personel alım bilgileri için bizleri takip ediniz.
 

 

TCDD personel alım ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı