OGM 95 Memur Alımı İptal Edildi!

Orman muhafaza memuru alımı hakkında önemli duyuru yapıldı. 95 orman muhafaza memur alımı, Danıştay'ın vermiş olduğu karar nedeniyle ertelendi.

OGM 95 Memur Alımı İptal Edildi!

Orman muhafaza memuru alımı hakkında önemli duyuru yapıldı. 95 orman muhafaza memur alımı,  Danıştay'ın vermiş olduğu karar nedeniyle ertelendi.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 95 orman muhafaza memuru alımı ertelendi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde bulunan Orman Genel Müdürlüğü internet sayfası üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte,  alınması planlanan 95 orman muhafaza memuru alımlarının ileri bir tarihe ertelendiği  açıklandı. Erteleme nedeni olarak ise Danıştay'ın vermiş olduğu karar gösterildi.

20 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan 95 orman muhafaza memuru alımı için yapılan 10 Ağustos 2017 tarihle yeni bildiride açıktan atama yoluyla alınacak olan 95 orman muhafaza memuru alımı için,  Danıştay tarafından verilen ilgili yönetmeliğin yürütülmesini durdurma kararı nedeni ile ertelendiği  bilgisi verildi.

Danıştay 12 daire tarafından alınan karar resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. açıklanan da alınan karar ile birlikte  orman muhafaza memurları atama ve yer değiştirme yönetmeliği 14.  maddesi 1. fıkrası  a, b ve ç  bentlerin yürütülmesinin durdurulmasına karar verilmiştir.

95 orman muhafaza memuru alımı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşacağız.

 

OGM Memur alım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı