İzmir Devlet Opera Ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı

İzmir Devlet Opera Ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. İzmir Devlet Opera Ve Balesi 2 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

İzmir Devlet Opera Ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 01 Kasım 2017 Kasım 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, İzmir Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü bünyesinin sözleşmeli sanatçı ihtiyacını karşılamak üzere 2 ( iki ) Sanatsal Yardımcı Eleman alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

2- Yüksekokul mezunu olması,

3- Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi, bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olması ve ileri derecede nota bilgisinin yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olma şartı aranır.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Türk Uyruklu Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Sanatsal Yardımcı Eleman Uygulama Müfredatı

Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı başkanlığında, Genel Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise Müdür veya Yardımcısının başkanlığında ve Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak başarılı olanlar ile sözleşme yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 09 Kasım 2017 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe;

1- Diploma Aslı veya Noter Tasdikli Örneği,

2- 2 adet Fotoğraf,

3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

4- Özgeçmiş

5- Adli Sicil Raporu

ile şahsen veya posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir.

Adres: İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. No:5 Basmane-Konak/İZMİR

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İzmir Devlet Opera Ve Balesi İzmir Devlet Opera Ve Balesi sözleşmeli personel alımı sözleşmeli sanatçı alımı sözleşmeli personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı