TCDD Taşımacılık Memur Alımı

TCDD Taşımacılık Memur Alımı Gerçekleştirecek. Devlet Demir Yolları Taşımacılık memur alımı Gerçekleştirecek.

TCDD Taşımacılık Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) trafından 17 Kasım 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, T.C. Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere Genel İdari Hizmetleri sınıfında 8 inci dereceden boş bulunan 9 adet Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek.

GİRİŞ SINAVINA KATILMA ŞARTLARI

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,

2- 01/01/2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

3- Hukuk, Siyasal, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az 4 yıl eğitim veren ve bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ya da yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmiş olmak,

4- ÖSYM tarafından 2017 yılında yapılan A Grubu Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) KPSS P48 puan türünden 70 ve daha üzeri puan almak kaydıyla, müracaat edenlerin en yüksek puandan başlanarak sıralanması neticesinde belirlenecek 90 aday içerisinde bulunmak (90 ıncı aday ile eşit puan alan tüm adaylar da sınava çağrılacaktır),

5- Yapılacak soruşturma sonunda sicil ve karakter bakımından Müfettişliğe engel olacak bir hali bulunmamak,

6- Yapılacak sınava ilk veya ikinci defa giriyor olmak,

7- Temsil niteliği itibariyle Müfettişliğin gerektirdiği yeterlikte bulunmak,

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

1- Sınav başvuruları, sınav ilanının Resmi Gazete’de yayımlanmasını takip eden gün başlayacak ve 22.12.2017 tarihi mesai bitiminde (17.30) sona erecektir.

2- Giriş sınavına katılmak isteyen adayların, yukarıda belirtilen koşulları taşımaları kaydıyla; “TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Altındağ ilçesi, Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/Ankara PK 06330” adresinden veya Şirketimiz web sitesinden (www.tcddtasimacilik.gov.tr) temin edecekleri “Başvuru Formu” nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

3- Aday tarafından imzalanan Başvuru Formunun çıktısı ile birlikte başvuru için istenen diğer belgelerin 22.12.2017 tarihi mesai bitimine (17.30) kadar yukarıda belirtilen adrese şahsen veya posta yolu ile iletilmesi gerekmektedir.

4- Postadaki gecikmeler veya diğer nedenlerle süresi içinde Teftiş Kurulu Başkanlığına iletilmeyen başvurular ile ilanda belirtilen şartları taşımayan başvurular işleme alınmayacaktır.

5- Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylara ait liste ile yazılı sınava ilişkin kurallar 27.12.2017 tarihinde, Şirketimiz resmi web sitesinde (www.tcddtasimacilik.gov.tr) ilan edilecek, bunun dışında adaylara herhangi bir bildirim yapılmayacaktır. Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar, adlarına düzenlenmiş Sınav Giriş Belgelerini TCDD Taşımacılık A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığından 05.01.2018 tarihi mesai bitimine (17.30) kadar şahsen müracaat ederek imza karşılığında teslim alabileceklerdir. Sınav Giriş Belgelerini belirtilen tarihe kadar teslim almayan adaylar yazılı sınav saatinden 30 dakika önce sınav salonu girişinden Sınav Giriş Belgelerini temin edebilirler.

6- Sınavda, adayların Sınav Giriş Belgesi ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere, fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Aksi halde adaylar sınava alınmayacaklardır.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

TCDD Taşımacılık TCDD Taşımacılık 9 memur alımı memur alımı 9 memur alımı Müfettiş Yardımcısı alımı 9 Müfettiş Yardımcısı alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı