Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Maliye Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 5 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 01 Aralık 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, Maliye Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 2 Tekniker ve 3 Teknisyen olmak üzere toplam 5 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Maliye Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığında (Ankara) görev yapmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B ve 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 2 nci maddesi uyarınca 2 adet Tekniker ve 3 adet Teknisyen pozisyonunda personel istihdam edilecektir.

Genel Şartlar:

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak

b) Yerleştirme tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak

c) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

ç) Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak

Başvuru Usulü:

Başvurular 04/12/2017 - 15/12/2017 tarihleri arasında www.pergen.gov.tr adresinde bulunan "Sözleşmeli Tekniker ve Sözleşmeli Teknisyen Yerleştirme Başvuru Formu"nu doldurmak ve mezuniyete ilişkin diploma örneğini Başvuru Formuna eklemek suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır.

Elden veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Maliye Bakanlığı Maliye Bakanlığı 5 sözleşmeli personel alımı 5 sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı