Dokuz Eylül Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Dokuz Eylül Üniversitesi 20 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Dokuz Eylül Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 01 Aralık 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplam 20 adet Hemşire alımı gerçekleştirecek.

ARANAN NİTELİKLER:

-Lisans Hemşirelik bölümü mezunu olmak

-2016 KPSSP3 sınavı puanı olmak

-Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak

Başvuruda bulunacakların;

- 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) ir herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,

- Erkek adayların askerlik görevini fiilen yapmış olması,

- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,

- Nöbet usulü çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel bir durumu olmaması,

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

İsteklilerin;

Bu ilanın gazetede yayınlandığı 01.12.2017 tarihinden itibaren 18.12.2017 tarihi mesai bitimine kadar nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikte Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan ekli başvuru dilekçesini doldurarak Hastanemiz İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5 (beş) iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www.deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 20 sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı hemşire alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı