Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alımı Gerçekleştirecek. Aksaray Üniversitesi bünyesinin akademik personel ihtiyacını karşılamak üzere akademik personel alımı gerçekleştirecek.

Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 25 Ocak 2018 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, Aksaray Üniversitesi bünyesinin akademik personel ihtiyacını karşılamak üzere, 2 adet akademik personel alımı gerçekleştirecek.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizde açık bulunan aşağıda birim ve unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adayların, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sayfası (http://personel.aksaray.edu.tr/tr) Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan “Aksaray Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi”nde belirtilen asgari kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayanların başvuruları işleme konulmayacaktır. Adaylar, aynı web sayfasında yayınlanan “Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine” göre düzenleyecekleri, Doçent kadroları için 4 takım dosyayı CD halinde imzalı dilekçe ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadroları için ise 4 takım dosyayı CD halinde imzalı dilekçe ile birlikte ilgili Dekanlık/Yüksekokullara ilanın yayınlandığı tarihten itibaren başvurularını 15 gün içinde şahsen veya posta ile yapabileceklerdir.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar ( https://goo.gl/EjSU56 ) bağlantısını kullanarak ilanın tam metnini inceleyebilirler.

Aksaray Üniversitesi akademik personel alımı 2 akademik personel alımı Aksaray Üniversitesi 2 akademik personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı