Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Gaziantep Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 26 Ocak 2018 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, Gaziantep Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 ( bir ) adet Sözleşmeli Harita Mühendisi alımı gerçekleştirecek.

ARANILAN NİTELİKLER:

Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun olmak.

-Belgelendirmek şartıyla Üniversitelerin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında en az 1 (bir) yıl iş tecrübesi olmak.

-İnşaat sahası araç kullanmasına esas en az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR:

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4- Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

5- 657 Sayılı Kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

6- Müracaat tarihi itibariyle otuz (30) yaşından gün almamış olmak.

7- 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve belgelemek.

8- Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B'li olarak çalışıyor olmamak.

MÜRACAAT ŞEKLİ, YERİ ve ZAMANI:

1- Adaylar, ilanın gazetede yayımladığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) www.gantep.edu.tr sayfasında örneği verilen İş Talep Formu, Güvenlik Soruşturma Formu, Mezuniyet belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi ve 2016 KPSS sonuç belgesi ile birlikte Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta vb. müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

2- Bu ilanın yayımından önce yapılmış olan müracaatlar geçersizdir.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar ( https://goo.gl/bwTfrH ) bağlantısını kullanarak ilanın tam metnini inceleyebilirler.

Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 2018 sözleşmeli personel alımı Sözleşmeli Harita Mühendisi alımı Harita Mühendisi alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı