Sivil Havacılık ( SHGM ) Sözleşmeli Personel Alımı

Sivil Havacılık ( SHGM ) Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 28 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Sivil Havacılık ( SHGM ) Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 29 Ocak 2018 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 15 Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, 10 Havacılık Simülatör Uzmanı ve 3 Büro Personeli olmak üzere toplam 28 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulmuş olan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ekli 1 sayılı cetvelinde bulunan sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak sözleşmeli personel pozisyon unvanlarından Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı ile anılan esasların 4 sayılı cetvelinde bulunan Büro Personeli pozisyonlarına personel alınacaktır.

İSTENİLEN BELGELER: 

1. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı "İş Talep Formu"

BAŞVURU:

1. Adaylar, Genel Müdürlüğümüzün İnternet adresinde ( www.shgm.gov.tr ) yer alan başvuru ekranından elektronik ortamda 29 / 01 /2018 – 09 / 02 / 2018 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.

2. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

3. Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikte personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/ web adresinde yayımlanacaktır.

4. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Sivil Havacılık ( SHGM ) Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 28 sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı