TEİAŞ Memur Alımı

TEİAŞ memur alımı gerçekleştirecek. Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü memur alımı gerçekleştirecek.

TEİAŞ Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) tarfından yayımlanan ilana göre Türkiye Elektrik İletim A.Ş ( TEİAŞ ) Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı'na Giriş Sınavı ile 10 adet Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek.

SINAVA KATILMA ŞARTLARI:

(1) ÖSYM tarafından 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından, KPSS P48 puan türünden 75 ve daha yüksek puan almış olmak ve sınava başvuran adaylar arasında en yüksek puan sıralamasına göre ilk 200 kişi içinde bulunmak (Eşit puan almış olmaları nedeniyle son sıradaki aday sayısının birden fazla olması halinde, bu puana sahip adayların tümü sınava çağrılacaktır).

(2) 2016, 2017 veya 2018 yılları içinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) İngilizce, Fransızca veya Almanca dillerinden birinden en az 60 puan veya 2016, 2017 veya 2018 yılları içinde yapılan diğer yabancı dil seviye tespit sınavlarından ÖSYM'nin buna denkliğini kabul ettiği puanı almış olmak.

(3) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde yazılı nitelikleri taşımak.

(4) 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01 Ocak 1983 ve daha sonra doğanlar sınava girebileceklerdir).

(5) Eğitim süresi en az 4 yıl olan Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yerli veya yabancı fakültelerden birini bitirmiş olmak.

(6) TEİAŞ Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavına bir defadan fazla katılmamış olmak.

(7) TEİAŞ dışında herhangi bir kuruma karşı hizmet taahhüdünde bulunmamak.

(8) Askerliğini yapmış, erteletmiş veya askerlikten muaf olmak.

(9) Görevini devamlı olarak yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.

(10) Sicil, tutum ve davranışları bakımından Müfettişliğe engel bir hali bulunmamak.

(11) Başvuru formu ile birlikte istenilen belgeleri süresi içinde “Sınav Başvurusu” bölümünde belirtilen adrese ulaştırmış olmak.

SINAV BAŞVURUSU:

Başvurular, 19 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacak olup 09 Mart 2018 Cuma günü saat 16,30’a kadar “Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Nasuh Akar Mahallesi Türkocağı Caddesi No:2 A Blok (Kat:15) (06520) Balgat/Çankaya/ANKARA” adresine şahsen veya posta ile yapılabilir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular ve postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı bu tarihten sonra ulaşan başvurular ile eksik veya geçersiz belgelerle yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirler.

TEİAŞ TEİAŞ müfettiş yardımcısı alımı müfettiş yardımcısı alımı memur alımı 10 memur alımı TEİAŞ 10 memur alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı