Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) Sözleşmeli Personel Alımı

Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 5 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) tarafından 02 Mart 2018 tarihi yayımlanan ilana göre, Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 5 Uzman alımı gerçekleştirecek.

Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TRA2 Bölgesinin; Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinç ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 5 Uzman alımı gerçekleştirecektir. Serhat Kalkınma Ajansı’nın merkezi Kars İli olup, Ajansın faaliyet alanlarını Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars İlleri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, Ajans Genel Sekreterliği’nin uygun göreceği bu illerin birinde çalışmayı kabul edeceklerdir.

GENEL ŞARTLAR:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

d) Erkek adaylar için askerliğini yapmış, en az altı ay erteletmiş veya askerlikle ilişkisi bulunmamak,

e) Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmamak,

f) Devamlı görev yapmasına sağlık açısından engeli bulunmamak.

BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ:

23 Mart – 6 Nisan 2018, 08.00 – 18.00 arası

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların, mülakat sınavına katılabilmeleri için yukarıda sayılan başvuru belgelerini Serhat Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi No:117 KARS adresine, en geç sınav ilanında belirtilen son müracaat tarih ve saatine kadar (06 Nisan 2018, saat 18.00) elden veya posta yolu ile teslim etmeleri şarttır.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirler.

Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) Uzman Alımı Uzman alımı Serhat Kalkınma Ajansı ( SERKA ) personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı