İzmir Demokrasi Üniversitesi 26 Akademik Personel Alımı

İzmir Demokrasi Üniversitesi akademik personel alımı gerçekleştirecek. İzmir Demokrasi Üniversitesi bünyesinin akademik personel ihtiyacını karşılamak üzere, öğretim üyesi alımı gerçekleştirecek.

İzmir Demokrasi Üniversitesi 26 Akademik Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 02 Mart 2018 tarihi yayımlanmış olan ilana göre, İzmir Demokrasi Üniversitesi bünyesinin akademik personel ihtiyacını karşılamak üzere toplam 26 adet akademik personel alımı gerçekleştirecek.

GENEL ŞARTLAR:

1- 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak gerekir.

2- Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul'ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

3- Başvuran adayların; dilekçe, özgeçmiş, lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları ve doçentlik belgesi (Doçent kadrosu için), nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf, yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosya ve 4 adet CD, (Yardımcı Doçent kadrosu için dilekçede sınava girilecek yabancı dil belirtilmelidir)

4- Halen çalışanlar ve daha önce kamu hizmeti bulunanlar için hizmet belgesi ile birlikte,

Doçent kadroları için Personel Daire Başkanlığına,yardımcı doçent kadroları için ilgili fakülte dekanlıklarına ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İzmir Demokrasi Üniversitesi İzmir Demokrasi Üniversitesi akademik personel alımı akademik personel alımı 26 akademik personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı