Afyon Kocatepe Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 9 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Afyon Kocatepe Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) tarafından yayımlanan ilana göre, Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 4 Hemşire, 1 Eczacı, 1 Biyolog, 1 Diğer Sağlık Personeli ( Anestezi Teknisyeni ), 1 Sağlık Teknikeri ( Hidroterpi ) ve 1 Sağlık Teknikeri ( Fizyoterapi ) olmak üzere toplam 9 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR:

1- T.C. Vatandaşı olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4- Erkek adayların, askerlikle ilgisi bulunmaması,

5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

6- Sınav tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını tamamlamış olmak,

7- 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak,

8- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

9- Güvenlik soruşturması ve / veya arşiv araştırması olumlu olmak.

NOT: Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin talepleri değerlendirilmeyecek, haklarında herhangi bir işlem yapılmış ise bu işlemler iptal edilecektir. Ayrıca, konusu suç teşkil eden hususlarda gerekli yasal yollara başvurulacaktır.

MÜRACAAT ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

1- Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) müracaat edeceklerine dair dilekçesi, mezuniyet belgesi (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) ve ilgili (2016 yılı) KPSS (B) grubu puan belgesi ile birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmelerigerekmektedir.

2- Bu ilanın yayımından önce yapılmış olan müracaatlar geçersizdir.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı 9 sözleşmeli personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı