Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Memur Alımı Gerçekleştirecek. Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 6 adet memur personel alımı başvuruları sona eriyor.

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü bünyesinin memur personel ihtiyacını karşılamak üzere, 1 Programcı, 1 Mütercim - Tercüman, 1 Arşiv Uzmanı ve 3 Teknisyen olmak üzere toplam 6 adet sözleşmeli personel alımı başvuruları 16 Mart 2018 tarihi sona eriyor.

GENEL ŞARTLAR:

a) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

ç) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e)Güvenlik Araştırması ve Arşiv Soruşturması sonucunun olumlu olması,

f) Sınav tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak,

g) Sınav sonucunda başarılı bulunan adaylarla, güvenlik soruşturmalarının olumlu sonuçlanması ve tam teşekküllü hastaneden alınmış sağlık kurulu raporu ibraz etmeleri kaydıyla sözleşme yapılabilecektir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı