Yüksek Seçim Kurulu 345 Zabıt Katibi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Yüksek Seçim Kurulu Zabıt Katibi alımı gerçekleştirecek. Yüksek Seçim Kurulu 345 Zabıt Katibi alımı başvuruları sona eriyor.

Yüksek Seçim Kurulu 345 Zabıt Katibi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) tarafından yayımlanmış olan ilana göre, Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere, 549 adet memur personel alımı gerçekleştirecek. Yayımlanan ilana göre, Yüksek Seçim Kurulu 549 kişilik kadro içinden en fazla sayıya sahib olan Zabıt Katibi pozisyonuna 345 kişilik kadro verildi.  Yüksek Seçim Kurulu 345 Zabıt Katibi alımı başvuruları 16 Mart 2018 tarihi sona eriyor.

GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları haiz olmak, İlk defa Devlet memurluğuna atanacaklar için, yapılacak sınavın son başvuru tarihinde 657 sayılı Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartını taşımak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, 2016 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında; Lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, orta öğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak,

BAŞVURU TARİHİ:

Başvurular 07/03/2018 tarihinde saat 09.00’da başlayıp, 16/03/2018 tarihinde mesai bitimi itibariyle (saat 17.00’de) sona erecektir.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Başvurular Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığının kurumsal internet sitesinde (www.ysk.gov.tr) yer alan müracaat formunun elektronik ortamda doldurulması suretiyle yapılacaktır. Elektronik ortamda yapılan başvuruda adayların bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girmeleri gerekmektedir. Posta veya diğer iletişim kanallarıyla herhangi bir belge gönderilmeyecektir.

Başvuru işlemini uygun şekilde yaparak tamamlayan adaylara başvuru kayıt numarası sistem tarafından otomatik olarak verilecektir. Adaylar her bir kadro ve unvan için yalnızca bir adet başvuru yapabileceklerdir.

Aynı adayın birden fazla kadro ve unvan için başvuru yapması halinde tüm başvuruları geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava girenlerin kazanmış olsalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

2016 KPSS puanı ile merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro veya pozisyona yerleştirilen adaylar (Ataması yapılanlar veya yerleştirildiği halde ilgili kuruma başvurmayanlar) başvuramazlar. Söz konusu adayların atamaları yapılmayacaktır.

İlanın Tam Metnini İncelemek İsteyen Adaylar Buraya Tıklayarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirler.

Yüksek Seçim Kurulu Yüksek Seçim Kurulu 345 Zabıt Katibi Alımı Yüksek Seçim Kurulu Zabıt Katibi Alımı 345 Zabıt Katibi Alımı Zabıt Katibi Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı