Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuruları başladı.

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, toplam 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuruları başladı.

GENEL ŞARTLAR:

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak.

b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda aylık brüt sözleşme ücret tavanı 2 (iki) kat olarak belirlenenler için en az 5 (beş) yıllık, 3 (üç) ve 4 (dört) kat olarak belirlenenler için en az 8 (sekiz) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacaktır.

d) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel en az 2 (iki) programlama dili bildiğini belgelemek.

e) Erkek adaylar için askerlik ile ilgili terhis, muafiyet veya son başvuru tarihi itibariyle en az 1 (bir) yıl erteletmiş olmak kaydıyla ilişiği bulunmamak.

f) Aylık brüt sözleşme ücret tavanının 3 katına veya 4 katına kadar olan pozisyonlara başvuruluyor ise aşağıdaki şartları karşılamayanlar 2 (iki) kat olarak başvurmuş kabul edilecektir.

I. En az 8 (sekiz) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.

II.Bu ilanın 1.1. Genel Şartlar maddesinin (b) bendine uymak. 

Başvurular 26/03/2018 tarihinde başlayıp 06/04/2018 tarihinde saat 16:00’da sona erecektir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli personel alımı 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı sözleşmeli bilişim personeli alımı sözleşmeli personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı