Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) 180 Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) personel alımı gerçekleştirecek. Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) KPSS 2018/3 tercih kılavuzu ile 180 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) 180 Personel Alımı

Devlet Personel Başaknlığı (DPB) tarafından 28 Mart 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre, Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, KPSS 2018/3 tercih kılavuzu ile 180 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SÖZLEŞMELİ PERSONEL İSTİHDAM EDİLMESİNE İLİŞKİN DUYURU

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 4 üncü maddesinin (B) fıkrası hükümleri ile 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” a göre Genel Müdürlüğümüz Merkez ve Taşra teşkilatında istihdam edilecek 180 adet sözleşmeli personel pozisyonuna Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından doğrudan yapılacak merkezi yerleştirme ile personel istihdam edilecektir.

Başvuru yeri ve başvuru tarihleri:

Söz konusu yerleştirme işlemine dair duyuru ve ilgili kılavuzlar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı’nın internet sitesinde (http://www.osym.gov.tr) yayımlanmıştır. Adaylar tercihlerini 28 Mart 2018 – 03 Nisan 2018 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’ye göndereceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 3 Nisan 2018 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.

Yerleştirme işlemlerinin sonuçlanmasından sonra yerleşen adaylara ilişkin duyurular Genel Müdürlüğümüz internet sitesinde yayımlanacaktır.

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KPSS 2018/3 TERCİH KILAVUZU

GENEL BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ.

TABLO-1 ÖN LİSANS MEZUNLARI İÇİN ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ POZİSYONLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

TABLO-2 LİSANS MEZUNLARI İÇİN ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ POZİSYONLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

ÖN LİSANS MEZUNLARI İÇİN NİTELİK KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

LİSANS MEZUNLARI İÇİN NİTELİK KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

MEZUN OLUNAN ÖN LİSANS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

MEZUN OLUNAN LİSANS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ.

Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) Karayolları Genel Müdürlüğü ( KGM ) personel alımı personel alımı 180 sözleşmeli personel alımı 180 personel alımı personel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı