Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Ankara Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplam 204 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) tarafından 24 Nisan 2018 tarihli yayımlanmış olan duyuruya göre, Ankara Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 164 HEMŞİRE, 3 SAĞLIK TEKNİKERİ (Tıbbi Görüntüleme Teknikeri), 3 SAĞLIK TEKNİKERİ (Tıbbi laboratuvar ve Patoloji Teknikeri), 3 ECZACI, 4 FİZYOTERAPİST, 4 PSİKOLOG, 3 SOSYAL ÇALIŞMACI, 2 ÇOCUK GELİŞİMCİSİ, 1 BİYOLOG (1) (Hematoloji Laboratuvarında çalışmak üzere), 1 BİYOLOG (2), 2 DİYETİSYEN (1), 1 DİYETİSYEN (2) (Çocuk Hastanesinde çalıştırılmak üzere), 5 RÖNTGEN TEKNİSYENİ, 2 DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (Perfüzyonist), 3 DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (Anestezi Teknikeri), 2 DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (Laborant), 1 DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (Dil ve Konuşma Terapisti) olmak üzere toplam 204 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

GENEL ŞARTLAR:

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2) 2016 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak.

3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

5) Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirler.

Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 204 sözleşmeli personel alımı sözleşmeli personel alımı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı