Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 240 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü daimi işçi alımı gerçekleştirecek. Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü toplam 240 adet daimi işçi alımı gerçekleştirecek.

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 240 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) tarafından 17 Mayıs 2018 tarihli yayımlanmış olan duyuruya göre, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü toplam 240 adet daimi işçi alımı gerçekleştirecek.

MAKİNA ve KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

Kurumumuzun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’da bulunan işyerlerinde çalıştırılmak üzere, aşağıda belirtilen branş ve sayılarda lise ve dengi okul mezunu toplam 240 daimi işçi alımı yapılacaktır.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, İŞKUR tarafından 2016 KPSSP94 türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır. İlan detayları ve başvuru süresi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar https://goo.gl/kkLTKz bağlantısını kullanarak ilanın tam metnini inceleyebilirler.

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 240 Kamu İşçisi Alımı Yapacak 240 sürekli işçi alımı sürekli işçi alımı işçi alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı