10 Bin Özel Harekat Polis Memuru Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı

10.000 adet özel harekât polisi için alımların yapılacağı tarih açıklandı. Detaylı bilgi için haberimize göz atabilirsiniz.
Bu haber 2016-11-01 09:42:09 'te eklenmiştir.

Polis Akademisi Başkanlığı’nın (POMEM) yapmış olduğu açıklamalara göre 10.000 polis alımının hangi tarihler aralığında gerçekleşeceği belli oldu. Personel alımı için yapılacak olan başvuruların başlama tarihi ise 2 Kasım 2016 olarak belirtiliyor. 2 Kasım tarihinden sonra süre geçmeden mutlaka polis memur adayları gerekli belgeler ile başvuru işlemlerini tamamlamalıdır. Daha önceden de başvuru tarihi açıklanmasına rağmen çeşitli olaylardan dolayı bu tarihler 2 defa ertelenmiştir. Fakat 2 Kasım olarak açıklanmış olan başvuru tarihinin ertelenmesi beklenmiyor.

Gerekli Olan Şartlar Hangileri?

Polislerin başvuru işlemlerinden sonra çeşitli fiziki yeterlilik sınavları uygulanacaktır. Eğer gerekli şartları sağlayamayan kişiler varsa polis sınavından elenecek ve personel alımları için elemelere devam edemeyecektir. Başvuru şartları arasında 28 yaşından gün almamış olmak ve bununla beraber de en az lise diplomasına sahip olmak gerektiği açıklandı. Gerekli olan başvuru belgelerinin ise başvuru tarihi gelmeden önce internet üzerinden açıklanacağı belirtildi. Başvuru yapmak için internet üzerinden online form doldurmak gerekecek. Süre geçmeden önce siz de internet üzerinden yayınlanacak olan formu eksiksiz bir şekilde doldurmayı ihmal etmeyin. POMEM bünyesinde yapılacak olan iş alımları sadece polislerle de sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda korucu alımları da aynı şekilde POMEM’in resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.

ETİKETLER : 10 Bin Özel Harekat Polis Memuru Alımı Özel Harekat Polis Memuru Alımı 10 Bin Özel Harekat Polisi Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Yasin 2016-11-02 00:11:54
28 yaşından gün almamıs derken, başvuru tarihinin öncesi mi yoksa yılbasından mı ? Yani başvuru tarihi 2 Kasım 2016 , 28 den gün almaması için 3 Kasım 1989 doğumdan sonrası oluyo. Böyle mi yoksa 1 Ocak 1989 dan sonrası diye mi ?
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kamu haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.