Hava Alanında Çalışmak Üzere 100.000 Kişi Aranıyor

İstanbul’da açılacak olan yeni havalimanı için 100.000 adet personele ihtiyaç olduğu belirtildi.
Bu haber 2016-11-01 12:05:29 'te eklenmiştir.

Havaalanlarında çok çeşitli meslek grupları çalıştığı için açılacak olan yeni havalimanına da yaklaşık olarak 100.000 kişilik bir ekip alınacak. Özellikle daha önceden sivil havacılık alanında çalışmış ve deneyimli kişilerin CV’lerinin ön planda tutulacağı belirtiliyor. Arnavutköy içerisinde ve yaklaşık olarak 76.5 milyon metrekarelik alan içine kurulacak olan havalimanı, kurulduğu ilk andan itibaren 90 milyon yolcu kapasitesiyle ülkemizdeki önemli havalimanlarından bir tanesi olacak. Daha sonraki yıllarda ise hizmet verdiği kişi sayısının 200 milyona kadar çıkacağı da tahmin ediliyor. Günlük yapılacak olan sefer sayısının ise 3.500 olacağı tahmin ediliyor.

Deneyimli Kişilerin CV Belgeleri Bekleniyor

Terminal işletmecisinden güvenlik kadrolarına kadar birçok alanda yapılacak olan personel alımları sayesinden binlerce kişi iş sahibi olacak. Fakat havalimanında işe girmek için CV kayıtlarının da oldukça önemli unsurlar arasında yer aldığını söylemek isteriz. İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. İK Direktörü Demet Gürsoy’un yapmış olduğu açıklamalara göre uzun soluklu çalışılabilecek olan kişilerle iş birliği yapmak iki taraf için de çok daha avantajlı olacak. Bu yüzden de özgeçmişi temiz ve kariyer dolu olan kişiler için havalimanında işe girmek oldukça kolay olacak. Mühendislik alanında ise yapılacak olan personel alımı diğer alanlara göre çok daha fazla olacak. Mühendislik alanında kendinize güveniyor ve iş sahibi olmak istiyorsanız CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

ETİKETLER : Personel Alımı 100 Bin Personel Alınacak 100.000 Kişi Alınacak
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
iş alımı
ibrahim 2016-11-01 13:03:01
basvru ınternetten yapabılırmıyız
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kamu haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.