2016 KPSS Puanları İle 1500 Zabıt Katibi Alımı Yapılabilir

Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ tarafından yapılan açıklamalar yıl başında 3.000 zabıt katibinin alınacağını gösteriyor.

2016 KPSS Puanları İle 1500 Zabıt Katibi Alımı Yapılabilir

2016 yılı içinde yapılacak olan personel alımlarına sırasında yaklaşık olarak 3.000 adet zabıt katibinin alınacağı açıklanmıştı. İlk 1500 kişilik alım yapılan ekip 2014 yılında yapılmış olan KPSS sonuçlarına göre yapılmıştı. Yapılacak olan yeni personel alımları lise 2016 yılında gerçekleştirilmiş olan KPSS lisans sonuçlarına göre yerleştirileceği bekleniyor.

KPSS Sonuçları Çok Önemli..

Yetkililer tarafından tam olarak kesin açıklamaları yapılmazsa da halk arasındaki genel görüş Aralık ayında geri kalan 1500 kişilik personel alımının da yapılacağı yönünde.. KPSS ön lisans sonuçların açıklanması ile beraber 1500 kişilik yapılacak olan personel alımı da hızlı bir şekilde tamamlanacak. KPSS sonuçları açıklandıktan sonra internet sitesi üzerinden sürekli olarak personel alımlarının başlayıp başlamadığını hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü başvuru tarihleri başladıktan kısa bir süre sonra binlerce kişi zabıt katibi olabilmek için internet üzerinden başvuru yapacaktır. Bunların arasından iş sahibi olmak istiyorsanız da KPSS sonucunuzun diğer kişilere göre birazdan yüksek olması gerekmektedir. Aynı zamanda başvuru tarihleri arasında tüm işlemleri ve gerekli olan evrakları da eksiksiz bir şekilde tamamlamanız da oldukça önemli.
1500 Zabıt Katibi Alımı Yapılabilir Zabıt Katibi Alımı Yapılabilir 2016 KPSS Puanları İle Zabıt Katibi Alımı Yapılabilir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı