Nato Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı

Nato Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. T.C. Nato Daimi Temsilciliği bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplam 2 adet türk uyruklu sözleşmeli sekreter alımı gerçekleştirecek. Sizde T.C. Nato Daimi Temsilciliği bünyesine sözleşmeli sekreter olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nato Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı

Nato Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı

Nato Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. T.C. Nato Daimi Temsilciliği bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplam 2 adet türk uyruklu sözleşmeli sekreter alımı gerçekleştirecek. Sizde  T.C. Nato Daimi Temsilciliği bünyesine sözleşmeli sekreter olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. NATO DAİMİ TEMSİLCİLİĞİ

Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Sınav Duyurusu

NATO Daimi Temsilciliğinde münhal hale gelecek olan 2 adet Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacaktır.

 ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER :

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak,

3. En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak,

4. Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

5. Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,

6. Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak,

7. Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek (Sağlık Kurulu Raporu istihdam edilecek adaylardan istenir),

8. Çok iyi derecede Fransızca ve/veya İngilizce ve Türkçe bilmek,

9. Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek. 

BAŞVURU İÇİN ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1. Sınava katılma isteğini belirten başvuru dilekçesi (dilekçede, adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi temas bilgilerine de yer verilmelidir)

2. Özgeçmiş (CV),

3. Türk pasaportunun aslı veya onaylı sureti ile işlem görmüş sayfaların fotokopileri,

4. Nüfus cüzdanının aslı veya onaylı sureti,

5. Son mezun olunan okuldan alınan diplomanın aslı veya onaylı sureti (Yurtdışında eğitim görmüş lise mezunları için Eğitim ateşeliklerinden alınacak “denklik belgesi”.)

6. Erkekler için askerlik kesin terhis belgesi veya askerlikle ilişiği olmadığına dair belge

7. Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf,

BAŞVURU TARİHİ:

Başvurular en geç 28 Kasım 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar T.C. NATO Daimi Temsilciliğimizin Boulevard Leopold III, 1110 Bruxelles adresine ulaşacak şekilde postayla veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00-16:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Daimi Temsilciliğimiz sorumlu değildir.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Nato Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı Sözleşmeli Sekreter Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı