400.000 Kişi İçin İş Fırsatı Kapıda

2017 senesinde yapılacak personel alımları sayesinde devlet kadrosunda çalışmakta olan kişilerin sayısı hızlı bir şekilde artış gösterecek.

400.000 Kişi İçin İş Fırsatı Kapıda

2017 senesinin yaklaşmasıyla beraber devlet ve özel kurumlarda çalıştırılmak üzere alınacak olan personellerin sayısı yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Yapılan son açıklamalara bakacak olursak devlet ve özel sektörlerde çalıştırılmak üzere yaklaşık olarak 400 bin kişilik oldukça büyük bir işçi kadrosu iş sahibi olacak. Özel sektör için uzmanlar tarafından yapılan tahminlere göre yaklaşık olarak %10 oranında bir büyüme gerçekleşecek. Son zamanlarda iş arayanlar için oldukça avantajlı bir durum haline gelen yeni personel alımları, birçok kişinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Alımlar Hangi Sektörlerde Olacak? İşçi alımı konusunda ilk olarak dikkat çeken sektörlerden bir tanesi inşaat sektörü olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan tahminlere göre 2017 senesi içerisinde 250 binden daha fazla kişi inşaat sektöründe çalıştırılmak üzere iş sahibi yapılacak.

Eğer siz de bu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız iş başvuruları yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz. İnşaat sektörü dışında ise giyim sektörü de aynı şekilde fazla sayıda kişiyi iş sahibi yapacak meslek grupları arasında yer alıyor. Yaklaşık olarak 50 bin kişiyle beraber oluşturulacak olan giyim sektöründeki kadro içerisinde siz de yer alabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğunuz meslek gruplarının yanı sıra özellikle telekomünikasyon şirketleri tarafından ihtiyaç duyulan İletişim Merkezi Danışmanlığı konusunda da birçok kişi iş sahibi olacak. Danışmanlık alanında iş sahibi olmak istiyorsanız tabii ki insanlarla olan karşılıklı diyaloglarınızın kuvvetli olması oldukça önemlidir.

400.000 Kişi İçin İş İmkanı 400.000 Kişiye İş İmkanı İş İmkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500 İtfaiye Eri Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500 İtfaiye Eri Alımı