Orman Genel Müdürlüğü Orman Mühendisi Alımı Düzeltme İlanı

Orman Genel Müdürlüğü Orman Mühendisi Alımı Gerçekleştirecek. Orman Genel Müdürlüğü toplam 10 adet Orman Mühendisi alımı düzeltme ilanı. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyebilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü Orman Mühendisi Alımı Düzeltme İlanı

Orman Genel Müdürlüğü Orman Mühendisi Alımı Düzeltme İlanı

Orman Genel Müdürlüğü Orman Mühendisi Alımı Gerçekleştirecek. Orman Genel Müdürlüğü Orman Mühendisi alımı düzeltme ilanı. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyebilirsiniz.

DÜZELTME İLANI

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI ORMAN MÜHENDİSİ ALIM İLANI

Orman Genel Müdürlüğü 2016 yılı Orman Mühendisi Alım İlanına ilişkin düzeltme ilanı yapılmasına karar verilmiştir. İlan metninde yapılan düzeltmelerin dikkate alınarak, başvuruların bu doğrultuda yapılması gerekmektedir. 

Düzeltilen Maddeler Şunlardır:

ADAYLARDA ARANACAK GENEL NİTELİKLER başlıklı maddenin g bendi ilandan çıkarılmıştır. 

EK-2 Liste ilandan çıkarılarak, listede belirtilen Adana ili EK-1 listeye eklenmiş olup, toplam sayı 10 adet olarak düzeltilmiştir.

İlan metninde yer alan tüm Ek-2 ibareleri ilandan çıkarılmıştır.

DÜZELTİLEN İLAN

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2016 YILI ORMAN MÜHENDİSİ ALIM İLANI 

Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında, 3234 Sayılı Orman Genel Müdürlüğü Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Değiştirilerek Kabulü Hakkında Kanun, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik ve Orman Genel Müdürlüğü Personelinin Atama ve Yer Değiştirme Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümleri doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi açıktan atama yoluyla EK 1 listede belirtilen yerler için uygulamalı sınavla 10 adet orman mühendisi alımı yapılacaktır.

Adaylara yapılacak tüm tebligat/duyurular (Başvuru şartlarını taşımadığı anlaşılan ve bu suretle işlemleri sonlandırılan adayların bilgilendirilmesi dahil) Orman Genel Müdürlüğünün www.ogm.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacak ve yapılan duyurularla ilgili adayların e-posta adreslerine bildirim yapılacaktır. İlanda belirtilen nitelikleri taşımadıkları sonradan anlaşılan adaylar hakkında yapılan tüm işlemler iptal edilecektir.

ADAYLARDA ARANACAK GENEL NİTELİKLER

a) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak.

b) Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu almak. (Atamaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)

c) Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

d) Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

e) 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (2016-KPSSP3) en az 70 puan almış olmak.

f) Yükseköğrenim kurumlarının lisans programlarından; Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.  

BAŞVURU VE UYGULAMALI SINAVA ALINACAK ADAY SAYISI VE İLANI

Başvurular 14.12.2016 – 21.12.2016 tarihleri arasında http://basvur.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresindeki başvuru formunun adaylar tarafından doldurulması suretiyle çevrimiçi (online) olarak alınacaktır. Başvuru işlemleri 21.12.2016 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Başvurular EK 1 listede belirtilen iller bazında, adayın tercihine göre yapılacaktır. KPSSP3 puanı en yüksek olan adaydan başlayarak yapılacak sıralama sonucu her il için belirlenen kadronun 3 katına kadar aday ve son adayla eşit puana sahip adayların olması halinde bunlar da son adayla birlikte uygulamalı sınava girmeye hak kazanacaktır. Her aday tercih sıralaması ve KPSSP3 puanı dikkate alınarak ancak bir ilin uygulamalı sınav listesinde yer alacaktır. Uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adayların listesi www.ogm.gov.tr adresinde en geç 28.12.2016 tarihine kadar yayınlanacak olup ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır. Yapılan duyuruyla ilgili adayların e posta adreslerine bildirim yapılacaktır. 

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Orman Genel Müdürlüğü Memur Alımı Orman Mühendisi Alımı Düzeltme İlanı Orman Mühendisi Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alımı