Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Mersin Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli Orkestra Sanatçısı ve Bale Sanatçısı alımı gerçekleştirecek.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Mersin Devlet Opera ve Balesi sözleşmeli personel alacak.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını gidermek üzere 2 adet orkestra sanatçısı ve 2 adet bale sanatçısı olmak üzere toplam 4 adet sözleşmeli personel alacak. Sizde Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesine sözleşmeli personel olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Orkestra Sanatçısı, (1 Keman ve 1 Flüt) ile 2 Bale Sanatçısı alınacaktır. ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER 1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. 2- Orkestra Sanatçısı olarak çalıştırılacakların Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları, 3- Bale Sanatçısı olarak çalıştırılacakların Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuvarların bale bölümünden en az lise düzeyinde mezun olmaları ya da lisans düzeyinde öğrenimine devem ediyor olmaları şartı aranır. Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Opera Sanatçısı (Korist) Bale Sanatçısı, Orkestra Sanatçısı ve Piyanist Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Orkestra ve Bale Sanatçısı olarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdürlük Sanat Kurulu'nca dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Sanat Kurulu'nca gerekli görülmesi halinde, dinleme ve denemeye branş uzmanı gözlemciler de davet edilebilir. Göreve alınanlardan gerekli görülenler tekrar dinleme ve denemeye tabi tutulabilir. Dinleme ve denemede başarılı olmayanlarla sözleşme yenilenmez.

ORKESTRA SINAV ŞEKLİ KEMAN: a) W. A. Mozart Keman Konçertosu No.3, No.4 veya No.5' ten biri, sadece 1 ve 2 nci bölüm, kadansıyla (Piyano eşlikli). b) Deşifraj; Komisyonca sınav sırasında belirlenecek önemli orkestra eserlerinden seçmeler. FLÜT: a) W. A. Mozart Re Majör Flüt Konçertosu, sadece 1 ve 2 nci bölüm, kadansıyla (Piyano eşlikli). b) Deşifraj; Komisyonca sınav sırasında belirlenecek önemli orkestra eserlerinden seçmeler. (Komisyon tarafından gerekli görüldüğü takdirde Deşifre parçalar Piccolo çalmayı da içerebilecektir.) BALE SINAV ŞEKLİ a) Klasik Bale dersi (Bar ve orta egzersizleri) b) Kulak testi (Ritim vurma-melodi tekrarlama) c) Adayın kendi seçeceği klasik eserlerden 1 varıatıon BAŞVURU ŞEKLİ Başvurular, en geç 06 Aralık 2016 Salı günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe; 1- Diploma Örneği, 2- 2 Adet Fotoğraf, 3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 4- Dilekçe ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir. Adres: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ Yer : Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN Orkestra Sınav Tarihi: 07 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 11.00'de (Büyük Koro Salonu) Bale Sınav Tarihi: 08 Aralık 2016 Perşembe günü saat 11.00'de (Bale Salonu) İrtibat Telefonu : 0324 237 8655

Mersin Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı Sözleşmeli Personel Alımı Sözleşmeli Sanatçı Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alımı