Hakkari Üniversitesi Memur Alımı

Hakkari Üniversitesi Memur Alımı Gerçekleştirecek. Hakkari Üniversitesi bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere farklı derecelerde memur alımı gerçekleştirecek.
Bu haber 2016-12-09 12:18:38 'te eklenmiştir.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Hakkari Üniversitesi bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet 3 dereceden ve 1 adet 5 dereceden olmak üzere toplam 2 adet İç Denetçi alımı gerçekleştirecek. Daha detaylı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyebilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR:

- 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR:

- Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar müracaatlarını aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük, Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir kadro için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU TARİHİ: 09.12.2016  - 23.12 2016

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

- Nüfus Kimlik Fotokopisi

- Özgeçmiş

- 2 adet Fotoğraf

- Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iadeedilecektir.)

- Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

- Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iadeedilecektir.)

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

ETİKETLER : Hakkari Üniversitesi Memur Alımı 2016 İç Denetçi Alımı Memur Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Memur Alımı haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.