Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Kastamonu İli Cide Belediye Başkanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Kastamonu İli Cide Belediye Başkanlığı bünyesinin personel ihtiyacını gidermek üzere 1 (bir) adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı gerçekleştirecek. Daha ayrıntılı bilgi için alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyebilirsiniz.

KASTAMONU İLİ /CİDE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ MİMAR ALIM İLANI

-  5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49.maddesi gereğince, boş bulunan , aşağıda , sınıfı, Unvanı, adedi, ,öğrenim durumu,belirtilen 1 adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır.

Sıra No Sözleşmeli Çalışacak Unvan Sınıfı Adedi Öğrenim Durumu

1- Mimar T.H. 1 Mimarlık Fakültesi Mezunu

1-) Giriş sınav Şekli: Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır.

2-)Sözlü Sınav Tarihi-Yeri: 27.12.2016 Salı günü saat 14:00 ,de Belediye meclis salonunda yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, yetenek kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılsalar bile iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanır. 

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI:

1.657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak.

3.Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.

4.Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma,yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

5.Herhangi bir Sosyal güvenlik Kurumundan emeklik ve yaşlılık aylığı almamak ve Başka bir kurum ile sözleşmesi bulunmamak

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların 12.12.2016 – 23.12.2016 tarihleri arasında en geç 26/12/2016 Pazartesi günü saat 16:30 a kadar Cide Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı