Mut Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Mut Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek. Mut Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 14 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.
Bu haber 2016-12-13 17:25:47 'te eklenmiştir.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Mersin İli Mut Belediye Başkanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet  Mimar (İç Mimar), 3 adet Mühendis (İnşaat Mühendisi ), 1 adet Mühendis ( Jeoloji Mühendisi ), 1 adet Mühendis ( Orman Mühendisi ), 1 adet Mühendis ( Harita Mühendisi ), 1 adet Mühendis ( Makina mühendisi ), 1 adet Programcı, 3 adet Ekonomist, 1 adet İstatİstikçi ve 1 adet Eğitmen olmak üzere toplam 14 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI:

1. 657 Sayılı Devlet Memuru Kanununun 48. Maddesi şartlarını taşıyor olmak,

2. Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,

3. Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmamak,

4. İlan tarihinden önce Mut İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

5. En az (B) sınıfı ehliyeti bulunmak,

BAŞVURU SÜRESİ VE YERİ:

1. Başvurular, 13.12.2016 Salı günü ile 15.12.2016 Perşembe saat: 17.00'a kadar Mut Belediyesi İnsan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik posta(e- mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

2. 16.12.2016 Cuma saat 09.30'da Belediye Meclis Salonunda sözlü mülakat yapılacaktır.

3. Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

4. Sözlü sınav sonucu kazananlar belediyemizin internet sitesinde (www.mut.bel.tr/)vavınlanacaktır.

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

ETİKETLER : Mut Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sözleşmeli Personel Alımı haberleri
Arşiv Arama
- -
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve NakliyatNur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat
İş Sahibi Ol - Güncel İş Haberleri ve İlanlar
© Copyright 2017 İş Sahibi Ol. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.