Danıştay Başkanlığı Şoför Alımı

Danıştay Başkanlığı Şoför Alımı Gerçekleştirecek. Danıştay Başkanlığı bünyesinin memur ihtiyacını gidermek üzere 8 adet şoför alımı gerçekleştirecek.

Danıştay Başkanlığı Şoför Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Danıştay Başkanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere en az lise mezunu toplam 8 adet şoför alımı gerçekleştirecek. Sizde Danıştay Başkanlığı bünyesine şoför olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

DANIŞTAY BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Danıştay Başkanlığı’nda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 12 inci maddesi ve Danıştay Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri uyarınca, 2016 KPSS (B) Grubu, (KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94) puanı ve Danıştay’ca gerçekleştirilecek uygulama ve sözlü sınavı sonuçlarına göre 10. dereceli sekiz (8) Şoför kadrosuna atama yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Başvurular 20/12/2016-29/12/2016 tarihleri arasında Danıştay Başkanlığı’nın internet sitesi olan http://www.danistay.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak ve son gün saat 23:59’ da sona erecektir. İlan tarihinden itibaren başvuru süresinin bitimine kadar adayların http://www.basvuru.danistay.gov.tr adresinden sisteme kayıt olarak kullanıcı hesabı oluşturmaları gerekmekte olup, oluşturulan bu hesabı kullanarak başvuru süreleri içerisinde başvurular gerçekleştirilecektir. Şahsen yapılan başvurular ile posta veya kargo yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

GENEL ŞARTLAR

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

- 31/12/2017 tarihi itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak,

- 2016-KPSS lisans ve 2016-KPSS ortaöğretim/önlisans sonuçlarına göre (lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94) puan türünden en az 60 puan almış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR

- ŞOFÖR KADROSUNA BAŞVURU ŞARTLARI

a-) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

b-) (E) sınıfta sürücü belgesine sahip olmak, 

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Danıştay Başkanlığı Şoför Alımı 2016 Şoför Alımı 2016 Şoför Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alımı