Ankara Üniversitesi Memur Alımı

Ankara Üniversitesi Memur Alımı Gerçekleştirecek. Ankara Üniversitesi bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere 2 (iki) adet avukat alımı gerçekleştirecek.

Ankara Üniversitesi Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda Ankara Üniversitesi bünyesinin memur ihtiyacını gidermek üzere toplam 2 (iki) adet avukat alımı gerçekleştirecek. Sizde Ankara Üniversitesi bünyesine avukat olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğünden:

AVUKAT ALIM İLANI

Üniversitemiz Hukuk Müşavirliğinde istihdam edilmek üzere, 18/3/2002 tarihli ve 2002/3975 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmeliğin Ek 6 ncı maddesine dayanılarak hazırlanan ve 25/03/2015 tarihli 29306 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Yükseköğretim Üst Kuruluşları İle Yükseköğretim Kurumları Hukuk Müşavirliği ve Avukatlık Giriş Sınavı ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre (2) adet avukat alımı yapılacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1 - Başvuru Formu (http://personeldb.ankara.edu.tr adresinden ulaşılabilir.)

2 - Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı örneği (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği)

3 - Üç adet vesikalık fotoğraf

4 - KPSS (B) sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı

5 - Özgeçmiş

6 - Avukatlık ruhsatnamesinin onaylı örneği

Bu belgelerin son başvuru tarihinin mesai bitimine kadar kuruma teslim edilmesi şarttır. Bu belgeler, aslı ibraz edilmek kaydıyla kurumca da onaylanabilir.

Posta ile yapılan başvurularda, başvuruların son başvuru tarihine kadar kuruma ulaşmış olması gerekir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmaz. Posta ile yapılacak başvurularda evrakın resmi kurumlarca onaylı olması gerekmektedir.

Sınav Başvuru Yeri ve Tarihleri :

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şubesi Tandoğan/ANKARA 22.12.2016 -06.01.2017 (mesai bitimi)

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Ankara Üniversitesi Avukat Alımı Avukat Alımı Memur Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500 İtfaiye Eri Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500 İtfaiye Eri Alımı