Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı Gerçekleştirecek. T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere toplam 264 memur alımı gerçekleştirecek.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yapılan duyuruda T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere, 204 adet Psikolog, 57 adet Sosyal Çalışmacı ve 3 adet Veteriner Hekim olmak üzere toplam 264 adet memur alımı gerçekleştirecek. Sizde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine memur olarak dahil olmak isterseniz alt kısımda verilmiş olan ilanı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1) Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere Ek-1 listede belirtilen yerlerdeki 9-5 dereceli kadrolara sözlü sınavla 204 psikolog, 57 sosyal çalışmacı ve 3 veteriner hekim alınacaktır.

2) Sözlü sınava, 2016 KPSS LİSANS sınavına katılıp KPSSP3 puan türünden en yüksek puandan başlamak üzere Bakanlıkça belirlenen kadro sayısının 5 katı 1.020 psikolog, 285 sosyal çalışmacı ve 15 veteriner hekim çağrılacaktır.

3) Başvurular :

a) Adaylarda aranacak şartlar:

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

- Psikolog kadrosuna başvuracak adaylar için psikoloji lisans, sosyal çalışmacı kadrosuna başvuracak adaylar için sosyal hizmetler lisans, veteriner hekim kadrosuna başvuracak adaylar için veteriner hekimliği lisans programlarından mezun olmak.

- Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,

- Adalet Bakanlığı Memur, Sınav-Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 6-18/c maddesinde bulunan şartları taşıdığını belgeleyen, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu, (sağlık kurulu raporu başvuru aşamasında gerekli olmayıp, sözlü sınav sonucu başarılı olarak atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir). 

Başvuru Şekli:

Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde başlayıp 04 Ocak 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar herhangi bir Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri, şeflikleri ve bürolarına şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

İlanın Metni İçin Buraya Tıklayınız.

CTE 264 Memur Alımı 264 Memur Alımı Memur Alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Adnan Menderes Üniversitesi 115 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı